utorok 28. októbra 2014

Essence Long lasting lipstick Adorable matt! - recenzia


Výrobca: "večná láska... dlhotrvácne rúže od essence si jednoducho musíš zamilovať. rúž poskytuje perám intenzívnu farbu na dlhé hodiny a to bez ich vysušovania. nech už hľadáš čokoľvek, zaručene to nájdeš medzi odtieňmi od žiarivej ružovej, výraznej červenej, až po jemné telové odtiene. rúž upúta i svojim matným, čiernym balením s essence logom a prstencom vo farbe rúžu. "  

Balenie: Je veľmi elegantné, napriek tomu že Essence je nízkonákladová kozmetika určená hlavne pre začiatočníčky. Obal je z matného čierneho plastu, v strede rúžu je červený pásik, ktorý označuje farbu, každý odtieň má tento pásik iný. Myslím si, že je to veľmi praktické keď vlastníte viac odtieňov. Rúž sa do obalu zasunie celý, tak nehrozí, že ho pri zatváraní nechtiac zlomíte. Na spodku nájdete nálepku s číslom a názvom odtieňa. 

Textúra: Ako názov naznačuje tento odtieň je matný, napriek tomu nemá suchú konzistenciu. Na pery sa nanáša ľahko. 

Farba: Jedná sa o červený rúž. Roky som zháňala červený rúž ktorý sa mi bude hodiť, a konečne som ho našla. Nie je to tá typická kriklavá červená, ale pekná tlmená. Vhodná na každodenné nosenie.
Výdrž: Na perách drží dobre, keď opatrne papáte vydrží aj to, ale myslím si že nikomu nerobí problém ho znovu naniesť. Pery nevysušuje tak ako iné matné rúže. Odporúčam si k nemu kúpiť ceruzku na pery, k červenému rúžu kontúrka jednoducho patrí.

Dostupnosť: Kúpite ho v DM drogérii, alebo na mel.sk.

Cena: 2,49 €

Spokojnosť: 3/3


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára