sobota 30. augusta 2014

Maybelline Lasting Drama Eyeliner - recenzia

Linku používam vždy keď sa maľujem, bez nej mám pocit že nemám dostatočne výrazné oči a husté riasy.Linku nájdete v kvalitnej sklenenej nádobe, dobre sa zatvára tak nehrozí že Vám linka vyschne. K linke je pribalený aj štetec, ktorý je podľa mňa výborný. Neni síce ten klasický na šikmo skosený, ani ten tenký, skôr vyzerá ako štetec určený na pery. Je celkom tvrdý, tvrdší ako iné štetce na linky a tým pádom sa  s ním ľahšie nanáša linka na spodnú časť oka. Textúra je gélová a nie krémová ako väčšina liniek. Ľahko sa s ňou pracuje len tak kĺže na viečku, stačí malé množstvo lebo je fakt veľmi čierna.


Čo sa týka výdrže tak to je tiež super cez deň sa nerozmazáva, neotláča sa, drží tam kde ste si ju dali. Keď si ju dáte ako vnútornú linku tak má tiež celkom slušnú výdrž. Netvrdím že vydrží celý deň, to určite nie, ale vydrží pár hodín, viac ako bežné vodeodolné ceruzky. Ľahko sa odličuje napriek tomu že tak dobre drží.                         
Hodnotenie: S linkou som spokojná splnila to čo sľubuje, odporúčam každému kto chce dobrú gélovú očnú linku. Cena je okolo 7-8€ a nájdete ju v každej drogérke kde predávajú Maybelline

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára